BTS tim

BTS Computers doo osnovan 1994.g
Osnovna djelatnost, prodaja, implementacija i održavanje poslovno-informacionih sistema

  •  BILLANS
     PANHTEON
  •  prodaja i održavanje fiskalnih sistema u FBiH
    (tring, mikroelektronika, nsc, kimtec, erp)
  •  prodaja i održavanje računarske opreme, kao i projektovanje i održavanje LAN i WAN mreza.

Iza BTS-a stoji tim mladih strucnjaka, koji raspolaže obimnim znanjem i iskustvom na području savremenih IT tehnologija..

Glavni rezultat našeg višegodisnjeg rada i iskustva su naši zadovoljni korisnici.

 

Žaklina Mezbur Direktor (BTS) bts@bts.co.ba 061 144 955 (033 868 860)
Armin Arnautovic Osnivac preduzeca (Vlasnik) armin@bts.co.ba 061 135 577 (033 218 200)
Muris Spržo SENIOR CONSULTANT
(Billans, Pantheon)
muris@bts.co.ba 061 911 054 (033 868 858)
Adnan Hasanovic SENIOR CONSULTANT SPEC (Pantheon, Billans) adnan@bts.co.ba 061 299 543 (033 868 860)
Muhamed Osmanović TEHNICAL SUPPORT
(Fis.kase, Billans)
muhamed@bts.co.ba 061 377 372
(061 213 164 – 033 868 859)
Saud Demirovic TEHNICAL SUPPORT (Fis.kase) saud@bts.co.ba (061 213 164 – 033 868 859 )
Anela Imširovic  Direktor (Billans) anela@billans.ba 033 868 418
(061 205 579)